KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816213
nr 1581 6213
Oidentifierad konstnär. Signerad Gyllensvärd, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 36x30, yttermått inklusive ram. 43x37 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:07:47
250 kr
300 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr